Головні Новини

Свіжі новини України та всього Світу

Карта бойових дій

Офіцер Нацгвардії описав тактику росіян під Часовим Яром (карта бойових дій)

Українські воїни на фронті очікують на допомогу від США, зазначив захисник нашої держави.

Офіцер артилерії 4-ї бригади Національної гвардії України “Рубіж” Володимир Назаренко з позивним “Сонечко” розповів про ситуацію в районі міста Часів Яр (Донецька область).

“Ситуація вже котрий місяць залишається складною. Постійно тривають бої, ворог не припиняє свої регулярні обстріли, застосовує бронетехніку. Ворог обрав тактику тиску по багатьох ділянках – це десятки й десятки місць, де він намагається просуватися”, – розповів воїн в ефірі телемарафону.

За його словами, у більшості випадків Сили оборони дають супротивнику “добру відсіч”. “І попри те, що ворог планує, готується, для нього більшість спроб вдаються невдалими”, – сказав Назаренко. Він також додав, що наразі на фронті бійці чекають на отримання допомоги від США.

Відео дня

“Для мене, як для артилериста, важливо – це артилерійські боєприпаси, потужність БПЛА, можливість врівноважити шальки терезів. Адже у ворога, на жаль, є перевага в кількості боєприпасів у рази. Але ми маємо переважати ворога в точності. Нашим пріоритетом є відпрацьовувати ворожі тили та убезпечувати наші війська від ворожих обстрілів”, – розповів Назаренко.

Варто зазначити, що аналітики Deep State 30 квітня оновили картку бойових дій. На карті видно, що на Часів Яр росіяни продовжують намагатися наступати з кількох напрямків.

У центрі уваги місто Часів Яр - карта бойових дій сьогодні виглядає так / скріншот з deepstatemap.live

Читайте також:

Триває війна в Україні проти росіян – зараз це варто знати

За інформацією від Генштабу Збройних сил України, РФ продовжує активно штурмувати позиції Сил оборони України на Бахмутському та Авдіївському напрямках. Загалом же, за добу на фронті відбулося 115 боєзіткнень.

Водночас Сили оборони продовжують завдавати відчутних втрат окупантам. Так, протягом минулої доби на фронті було ліквідовано 1 200 росіян. Тепер загальні втрати ворога на 30 квітня 2024 року становлять приблизно 468 720 ворогів.

Вас також можуть зацікавити новини:

Українські війська на фронті продовжують чекати на допомогу від США. Володимир Назаренко, офіцер артилерії 4-ї бригади Національної гвардії, розповів, що ворожа тактика полягає у постійних обстрілах та використанні бронетехніки. Ворог намагається наступати з кількох напрямків, але більшість його спроб завдаються невдалими. Воїни на фронті очікують на отримання допомоги від США, зокрема артилерійських боєприпасів та потужності безпілотних літальних апаратів.

На даний момент РФ продовжує активно штурмувати позиції українських військ на Бахмутському та Авдіївському напрямках. Загалом за добу було зафіксовано 115 боєзіткнень з боку ворога. Проте водночас Сили оборони України завдали втрат окупантам, ліквідуючи 1 200 російських військових за останню добу. Такі доповіді свідчать про продовження війни в Україні та напружений стан на фронті.

У цій ситуації допомога від США буде критично важливою для українських сил. Артилерійські боєприпаси та безпілотні літальні апарати дозволять зрівняти чисельну перевагу в боєприпасах з ворогом та збільшити точність обстрілів. Такі зусилля допоможуть українським військам відпрацювати ворожі тилові структури та забезпечити безпеку своїх військ. Така допомога є необхідною, оскільки сюжет про продовження бойових дій та намагання ворога наступати з кількох напрямків свідчить про потребу в посиленні оборонних зусиль.

Аналітики також підкреслюють, що Часів Яр залишається однією з основних ділянок активних бойових дій. Російські сили продовжують намагатися наступати на цей населений пункт з кількох напрямків. Це свідчить про значимість цієї території та стратегічний характер боїв поблизу Часів Яр.

Джерело: unian.ua

ЗАЛИШИТЬ ВІДПОВІДЬ

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Артем Школьний – це видатна постать у світі журналістики та публіцистики і головний редактор сайту Головні Новини, яка відзначається своїм талантом та професіоналізмом у створенні інформаційного контенту. Вже з молодих років виявив великий інтерес до подій, що відбуваються у світі.