Головні Новини

Свіжі новини України та всього Світу

Наука та Техніка

Організм американця почав виробляти алкоголь

Фото: pixabay.com

У чоловіка діагностували рідкісне захворювання

Рідкісне захворювання ледь не зруйнувало чоловікові життя. У його кишечнику почала відбуватися реакція грибків та дріжджів.

 

У жителя Нью-Джерсі в США Марка Монджардо лікарі виявили “синдром автопивоварні” або синдром ферментації кишківника. Це рідкісний стан, у якому організм виробляє алкоголь, пише авс7.

 

Чоловік заявив, що симптоми у нього вперше з’явилися у 2006 році. Він працював учителем, але змушений був покинути роботу, оскільки колеги почали скаржитися, що від нього пахне алкоголем. Хоча він ніколи не пив на роботі.

 

“Я ніколи цього не зробив би. Я вчитель. Це дуже турбувало мене. Вони просто не повірили тому, що я сказав, коли казав, що не пив”, – сказав Монджардо.

 

Через деякий час американця зупинила поліція. Експертиза показала, що вміст алкоголю у його крові було 0,18 або 0,19 проміле. Так він втратив усе.

 

“Я втратив усе, що хтось міг втратити. Мені довелося продати свій будинок, мені довелося продати свою машину. Я не міг влаштуватися на роботу у сфері освіти, я не міг влаштуватися на роботу до продуктового магазину”, – згадав чоловік.

 

Цей сумний випадок спонукав матір американця почати шукати причину нетверезого стану сина в той час, коли він не вдавався до алкоголю. Жінка натрапила в Інтернеті на “синдром автопивоварні”.

 

Так, чоловік звернувся до гастроентеролога, який спеціалізується на лікуванні синдрому ферментації кишечника.

 

У медустанові взяли посіви з кишківника Монджардо, провели тест на вміст алкоголю в крові та підтвердили діагноз.

 

“Я почав істерично плакати, бо справді відчував, що знайшов відповідь”, – сказав Монджардо.

 

За словами лікарів, цей синдром викликається антибіотиками, які руйнують мікрофлору кишечника і дозволяють грибкам та дріжджам вступати в реакцію. А коли людина з таким захворюванням вживає вуглеводи чи цукор, то у кишківнику відбувається ферментація алкоголю.

 

Людям з таким синдромом лікарі рекомендують дотримуватися суворої безвуглеводної дієти протягом перших шести тижнів, а потім низьковуглеводної дієти протягом наступних місяців. Це допомагає знизити рівень протигрибкових препаратів.

 

 

 

 

Source: ua.korrespondent.net

ЗАЛИШИТЬ ВІДПОВІДЬ

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Артем Школьний – це видатна постать у світі журналістики та публіцистики і головний редактор сайту Головні Новини, яка відзначається своїм талантом та професіоналізмом у створенні інформаційного контенту. Вже з молодих років виявив великий інтерес до подій, що відбуваються у світі.