Головні Новини

Свіжі новини України та всього Світу

Збірна України U-19 зазнала несподіваної поразки від Косово у відборі на Євро-2024. : НОВОСТИ СПОРТА
Спорт

Україна U-19 зазнала сенсаційної поразки від Косово у відборі на Євро-2024

У другому турі групового етапу кваліфікації чемпіонату Європи-2024 U-19 збірна України зустрілася з командою Косова. Номінальні гості відкрили рахунок у першому таймі, а українська збірна не змогла відігратись і пропустила другий гол у другому таймі. Підопічним Олега Кузнєцова не вдалося реалізувати жодного голу, тоді як Косово забило ще два голи. Збірна України U-19 поступилася з рахунком 0:4.

У наступному матчі збірна України U-19 зіграє зі Словаччиною 21 листопада. Перші дві найкращі команди групи отримають путівку до основної частини турніру, а також у еліт-раунд проб’ється команда, яка стане найкращою серед третіх місць.

Зазначимо, що в першому турі підопічні Олега Кузнєцова перемогли мальтійську збірну.

“Підопічні Олега Кузнєцова принизливо програли супернику” – цитата автора сайту.

Висновок автора сайту: Україна U-19 зазнала сенсаційної поразки від Косово у відборі на Євро-2024.

Source: ua.korrespondent.net