Головні Новини

Свіжі новини України та всього Світу

Спорт

Шахтар не здобув перемогу над Поліссям і втратив місце в топ-3 УПЛ : НОВОСТИ СПОРТА

Шахтар та Полісся зіграли внічию у 15-му турі УПЛ

У п’ятницю, 24 листопада, у рамках 15-го туру УПЛ відбувся матч між Шахтаром та Поліссям, який завершився з рахунком 0:0.

У першому таймі донецький клуб зазнав кількох травматичних моментів. Юхим Конопля отримав травму і був замінений, але Георгій Судаков також отримав пошкодження, але продовжив грати.

У другому таймі Шахтар намагався збільшити пресинг на ворота суперника, але не зміг забити гол, і гра завершилася внічию.

Наразі донецький клуб займає четверте місце, а Полісся розташовується на другій позиції в турнірній таблиці.

“Всуху” завершився матч між Шахтаром та Поліссям

У п’ятницю, 24 листопада, у рамках 15-го туру УПЛ Шахтар зіграв внічию з Поліссям з рахунком 0:0. Незважаючи на зусилля донецького клубу, він не зміг забити гол, що не пішло йому на руку. Наразі Шахтар займає четверте місце в турнірній таблиці, а Полісся розташовується на другому рядку.

Source: ua.korrespondent.net