Головні Новини

Свіжі новини України та всього Світу

Футбол

Відео голів та огляд матчу між Німеччиною та Угорщиною 19.06.2024, в якому Німеччина перемогла з рахунком 2:0.

Звіт про матч: Німеччина здобуває перемогу над Угорщиною на Євро-2024

Ця стаття пропонує глибокий аналіз найяскравіших моментів матчу Євро-2024, який відбувся 19 червня 2024 року між збірними Німеччини та Угорщини, з гойдалковими моментами та заворушливою грою. У партнерстві зі спортивним брендом Under Armour та Football.ua, надаємо вам ключові моменти, голи та найкращі хвилини сутички.

Основні моменти матчу

У матчі збірна Німеччини змогла забезпечити собі впевнену перемогу 2:0 над Угорщиною. Розглянемо підробиці матчу, а також найкращі моменти і голи.

Результати матчу та склад команд

Подаємо вам загальний огляд результатів матчу, разом із переліком гравців, які вийшли на поле.

Аналіз матчу

Автор сайту Football.ua надає свій висновок та аналіз гри обох команд під час матчу. Розглядаються ключові моменти гри, контроль м’яча, тактичні рішення та виконання голів.

Будьте в курсі подій та насолоджуйтеся яскравими та напруженими матчами Євро-2024!

Німеччина здобуває перемогу над Угорщиною на Євро-2024

Football.ua в співпраці зі спортивним брендом Under Armour представляє відео з найяскравішими моментами матчу Євро-2024, який відбувся 19 червня 2024 року.

Хід матчу

У матчі другого туру групового етапу Євро-2024 збірна Німеччини обіграла Угорщину з рахунком 2:0. Джамал Мусіала відкрив рахунок у першому таймі, після чого угорці мали декілька можливостей для вирівнювання, але так і не змогли реалізувати їх.

У другому таймі Ілкай Гюндоган забив ще один гол, встановивши кінцевий рахунок матчу. Команда Юліана Нагельсманна отримала другу поспіль перемогу, тоді як команда Марко Россі програла у другому матчі групового етапу.

Найкращі моменти матчу

До вашої уваги відео найкращих моментів матчу Німеччина — Угорщина у рамках другого туру групового етапу Євро-2024.

Результати матчу

Німеччина — Угорщина 2:0. Голи: Мусіала, 22, Гюндоган, 67.

Склад команд

Німеччина: Ноєр — Кімміх, Рюдігер, Та, Міттельштедт — Андріх (Джан, 71), Кроос — Мусіала (Фюріх, 72), Гюдоган (Ундав, 84), Вірц (Сане, 58) — Гаверц (Фюллькруг, 58).

Угорщина: Гулачі — Фіоло, Орбан, Дардої — Болла (Адам, 75), А. Нодь (Кляйнгайслер, 63), Шефер, Керкез (Ж. Нодь, 75) — Шоллої (Чобот, 87), Собослаї — Ворго (Гоздог, 87).

Попередження: Рюдігер, Міттельштедт — Чобот.

Висновок автора

“Цей матч був важливим тестом для обох команд, але зокрема для збірної Німеччини. Вони продемонстрували високий рівень гри та здобули заслужену перемогу”, – коментує автор сайту Football.ua.

Джерело: football.ua