Свіжі новини України та всього Світу

Футбол

Туреччина перемогла Чехію та пройшла до плей-офф

Чехія програє Туреччині та вибуває з Чемпіонату Європи

У третьому турі групового етапу Чемпіонату Європи, збірна Чехії зустрілася на полі з командою Туреччини. Попри активну гру, чехи не зуміли завоювати перемогу та покинули турнір.

Хід матчу

Перший тайм матчу відзначався активністю обох команд, але без суттєвого голу. Головною подією першого тайму стала дискваліфікація Антоніна Барака з команди Чехії за два попередження. У другому таймі команда Туреччини відкрила рахунок матчу, порушивши оборону суперника.

Невдалий повернення Чехії

Хоча тренерський штаб Чехії намагався переломити хід матчу здійснивши ряд замін, зусилля команди не призвели до перемоги. Чехи забили лише один гол, але цього виявилося недостатньо, щоб перемогти.

Підсумок матчу

Програвши матч із рахунком 1:2, збірна Чехії вилетіла з турніру, а Туреччина продовжує свій шлях вперед. Голи на рахунку Соучека, Чалханоглу та Тосуна.

Чемпіонат Європи: Чехія програє Туреччині та вибуває з турніру

У рамках третього туру групового етапу чемпіонату Європи збірна Чехії зіграла проти Туреччини. Незважаючи на активну гру, команда Гашека не змогла здобути перемогу та вилетіла з турніру.

Хід матчу

Вже з перших хвилин обидві команди задали високий темп гри, чергуючи контроль над м’ячем. Однак, до серйозних моментів справа не доходила. Головною подією першого тайму стало вилучення Антоніна Барака, який отримав два попередження.

Незважаючи на це, чехи продовжували активно грати та намагалися відкрити рахунок. У кінці першого тайму у них був момент, коли Провод протягнув м’яч вбік чужого штрафного, але Гюнок врятував Туреччину.

На початку другої половини гри турки забили перший гол. Їлмаз прострілив в центр на Їлдиза, але його удар заблокували. Після цього м’яч надійшов до Чалханоглу, який пробив точно в дальній кут.

Повернення Чехії

Тренерський штаб Чехії провів заміни та намагався переломити хід матчу. У одному з епізодів Гложек пробив головою з гострого кута, але Гюнок впорався з ударом. Після цього чехи забили – Хори завадив Гюноку забрати м’яч, а Соучек встиг на добивання та розстріляв ворота.

Однак, незважаючи на всі зусилля, чехи не змогли забити вирішальний м’яч. Натомість, вони пропустили від Туреччини. Кекчю відпасував на Тосуна, який змістився в центр та пробив точно в дальній кут.

З рахунком 1:2 Чехія вилетіла з турніру, а Туреччина пройшла далі. Голи забивали Соучек, Чалханоглу та Тосун.

Цитата автора сайту

“Цей матч став справжнім випробуванням для збірної Чехії. Вони показали справжній характер, але, на жаль, не змогли здобути перемогу. Туреччина ж заслужено пройшла далі.”

Висновок автора сайту

“Цей матч став нагадуванням про те, що в футболі важлива не тільки активна гра, але й тактика. Збірна Чехії мала багато шансів, але не змогла їх реалізувати. Туреччина ж використала свої моменти та заслужено вийшла в плей-оф.”

Джерело: football.ua