Головні Новини

Свіжі новини України та всього Світу

Футбол

Результати товариських матчів: Іспанія здобула велику перемогу над Північною Ірландією, Угорщина обіграла Ізраїль та результати інших ігор.

Результати літніх товариських матчів

У цій статті ми детально оглянемо результати товариських матчів, що відбулися 8 червня. У ході цих змагань команди разом зі своїми фанатами відчули літній спекотний ритм футболу.

Перемога Угорщини над Ізраїлем

У першому матчі дня Угорщина здобула впевнену перемогу над Ізраїлем з рахунком 3:0. Голи забили Шаллай (11 хвилина), Варга (19 та 22 хвилини).

Нічия між Швейцарією та Австрією

Далі був товариський матч між Швейцарією та Австрією, який завершився з рахунком 1:1. Голи забили Відмер (26 хвилина) та Баумгартнер (5 хвилина).

Сербія обіграла Швецію

Сербія виявилася сильнішою за Швецію, здобувши перемогу з рахунком 3:0. Голи забили Мілінкович-Савич (18 хвилина), Мітрович (60 хвилина), Тадич (70 хвилина).

Данія перемогла Норвегію

Потім Данія впоралася з Норвегією, здобувши перемогу з рахунком 3:1. Голи забили Гейб’єрг (12 хвилина), Вестергорд (21 хвилина), Поульсен (90 хвилина) та Голанд (72 хвилина).

Іспанія здобула перемогу над Північною Ірландією

Яскравий закінчення дня представила Іспанія, обігравши Північну Ірландію з рахунком 5:1. Голи забили Педрі (12 та 29 хвилини), Мората (18 хвилина), Фабіан Руїс (35 хвилина), Оярсабаль (60 хвилина) та Беллард (2 хвилина).

“Ці товариські матчі дали можливість командам показати свої сили перед початком офіційних змагань. Кожна з них продемонструвала свою унікальну стратегію та тактику гри.”

Висновок автора сайту

Ці товариські матчі були цікавими та напруженими. Вони показали, що команди готові до майбутніх змагань та активно готуються до них. Ми з нетерпінням чекаємо наступних ігор та бажаємо всім командам успіху.”

Пропонуємо вам ознайомитися з результатами літніх товариських зустрічей, які відбулися 8 червня.

Матч між Швейцарією та Австрією завершився з рахунком 1:1. Голи забили Відмер (26 хвилина) та Баумгартнер (5 хвилина).

Іспанія обіграла Північну Ірландію з рахунком 5:1. Голи забили Педрі (12 та 29 хвилини), Мората (18 хвилина), Фабіан Руїс (35 хвилина), Оярсабаль (60 хвилина) та Беллард (2 хвилина).