Головні Новини

Свіжі новини України та всього Світу

Футбол

Реал обіграв Боруссію Дортмунд з рахунком 0:2 у фіналі Ліги чемпіонів 01.06.2024: відео голів та огляд матчу

Фінал Ліги чемпіонів 2024: Найкращі моменти

1 червня 2024 року відбувся захоплюющий фінал Ліги чемпіонів, де Боруссія Дортмунд зустрічалася з Реалом. За цим матчем стежила весь футбольний світ, який затамував подих в очікуванні результату. У цій статті ми поділимося з вами найкращими моментами гри та датимо загальний огляд матчу.

Хід матчу

Матч був напруженим із рахунком, що залишався рівним до 74-ї хвилини гри. Вирішальний момент настав, коли Дані Карвахаль забив гол з кутового. Згодом, у результаті спроби Боруссії зробити відповідний удар, Ян Матсен отримав попередження, що забезпечило Реалу перемогу з рахунком 2:0.

Реал Мадрид – переможець Ліги чемпіонів-2023/24

Незважаючи на активну позицію Боруссії Дортмунд, Реал Мадрид став переможцем Ліги чемпіонів-2023/24, забивши два голи з високою точністю.

Огляд матчу

Боруссія Д — Реал 0:2

Голи: Карвахаль, 74, Вінісіус, 83

Попередження: Шлоттербек, Забітцер, Гуммельс — Вінісіус.

“Цей матч був демонстрацією високого рівня футболу. Обидві команди показали вражаючу гру, але Реал Мадрид зумів використати свої можливості та став переможцем.”

1 червня 2024 року відбувся захоплюючий фінал Ліги чемпіонів, де Боруссія Дортмунд зустрічалася з Реалом. Перегляньте відео з найкращими моментами цього матчу.

Хід матчу

Матч був напруженим із рахунком, що залишався рівним до 74-ї хвилини гри. Вирішальний момент настав, коли Дані Карвахаль забив гол з кутового. Через дев’ять хвилин Ян Матсен отримав попередження, що дало Реалу можливість швидко перейти в атаку. Вінісіус Жуніор використав цю можливість, забивши другий гол та встановивши остаточний рахунок у грі — 2:0.

Боруссія не здавалася і навіть забила гол, але арбітр скасував цей момент через офсайд у Фюллькруга.

Таким чином, Реал Мадрид став переможцем Ліги чемпіонів-2023/24.

Огляд матчу

Боруссія Д: Кобель — Р’єрсон, Гуммельс, Шлоттербек, Матсен — Джан (Мален, 81), Брандт (Алле, 81), Забітцер — Санчо (Байно-Гіттенс, 87), Фюллькруг, Адеємі.

Реал: Куртуа — Карвахаль, Рюдігер, Фернандес, Менді — Камавінга — Вальверде, Кроос (Модрич, 86) — Беллінгем (Хоселу, 85) — Родріго (Мілітао, 90), Вінісіус (Васкес, 90+3).

Цитата автора сайту

Висновок автора сайту

“Цей фінал Ліги чемпіонів був наповнений напруженням і емоціями. Реал Мадрид заслужено здобув перемогу, показавши справжню майстерність і стратегію. Це був матч, який залишиться в історії футболу.”

Джерело: champions.football.ua