Свіжі новини України та всього Світу

Футбол

Модрич вважає, що Іспанія заслужено перемогла

Реакція Луки Модрича на поразку збірної Хорватії від Іспанії на Євро-2024

В цій статті ми розглянемо коментарі ветерана збірної Хорватії, Луки Модрича, з приводу поразки від збірної Іспанії у матчі 1-го туру групового етапу Євро-2024. Лука розмірковує над самим матчем, а також ділиться думками про майбутнє для його команди на турнігу.

Теми для обговорення

• Модріч про поразку: Висловлення коментарів щодо натхненного результату матчу, а також різкого контрасту в грі команди у двох різних таймах.
  • Шанси Хорватії: Розгляд потенціалу команди Хорватії на зміну ладу під час наступних матчів Євро-2024.
  • Заслужена перемога Іспанії: Аналіз гри збірної Іспанії та її впливу на поразку команди Хорватії.
  • Висновок автора: Оцінка перспектив Хорватії на Євро-2024 після поразки від Іспанії, а також місця, яке займає Лука Модрич у всій цій картині.

Найцікавіші коментарі взяті прямо з Луки, включаючи його “Цитату дня”. Підібрані декілька найважливіших моментів обговорення, де зіткнулись два гіганти футболу – Хорватія та Іспанія.

“Це не той результат, на який ми розраховували, але що є — те є. На нас чекає попереду ще два матчі, і нам потрібно буде компенсувати цей результат.” – Лука Модрич

Деталі матчу Іспанія — Хорватія доступні на Football.ua.

Лука Модріч коментує поразку Хорватії від Іспанії на Євро-2024

Ветеран збірної Хорватії, Лука Модріч, поділився своїми думками щодо результату матчу з Іспанією (0:3) у 1-му турі групового етапу Євро-2024.

Модріч про поразку

“Це не той результат, на який ми розраховували, але що є — те є. На нас чекає попереду ще два матчі, і нам потрібно буде компенсувати цей результат,” – розповів Модріч.

Він також зазначив, що в першому таймі команда була втрачена і не вистачало енергії. “Ми стояли занадто далеко від своїх воріт. І нас покарали за це,” – додав ветеран.

Шанси Хорватії

Модріч відзначив, що у команди були свої шанси, але це був один із тих матчів, у яких нічого не виходило. “Ми покращилися в другому таймі і були набагато кращими, але цього було недостатньо,” – зазначив він.

Заслужена перемога Іспанії

На думку Модріча, перемога Іспанії була заслуженою. Цю думку він висловив у коментарях для офіційного сайту УЄФА.

Висновок автора

Незважаючи на поразку, Хорватія має ще два матчі, щоб покращити свої позиції. Це буде важливим тестом для команди та її ветерана – Луки Модріча.

“Цитата дня”

“Це не той результат, на який ми розраховували, але що є — те є. На нас чекає попереду ще два матчі, і нам потрібно буде компенсувати цей результат.” – Лука Модріч.

Огляд матчу Іспанія — Хорватія доступний на Football.ua.

Джерело: football.ua