Свіжі новини України та всього Світу

Кальярі 0:4 Наполі: Відео голів та огляд матчу від 15 вересня 2024 року
Футбол

Огляд матчу Серії А: Кальярі – Наполі (0:4)

В даній статті представлений детальний огляд матчу Італійського чемпіонату Серії А між Кальярі та Наполі, який відбувся 15 вересня 2024 року. Ви дізнаєтесь про розгромну перемогу Наполі, деталі ходу гри, зокрема, про авторів голів, та найбільш впливові моменти матчу. В статті також включено думку автора та його прогнози на майбутнє команд в рамках Серії А.

Розгромна перемога Наполі

В рамках четвертого туру Серії А команда Наполі під керівництвом Антоніо Конте захоплює перемогу на полях Кальярі, забивши чотири голи без відповіді.

Хід матчу та автори голів

Ви дізнаєтесь, як команда Наполі домінувала на полі з самого початку, ким були автори всіх чотирьох голів та які ключові моменти вплинули на основний розвиток гри.

Склад команд

Деталізований перегляд складу команд Наполі та Кальярі для цього матчу, а також інформація про зміни протягом гри.

Попередження

Обговорення важливих рішень арбітра на полі та дисциплінарних дій проти гравців обох команд.

“Ця перемога Наполі під керівництвом Антоніо Конте ще раз підтверджує, що команда готова боротися за найвищі місця в Серії А цього сезону. Впевнена гра та результативність ключових гравців свідчать про серйозні амбіції клубу.”

Висновок

Остання частина статті передбачає авторський висновок та аналіз поточного стану команди Наполі в Серії А.

Football.ua пропонує вашій увазі відео найкращих моментів матчу чемпіонату Італії, який відбувся 15 вересня 2024 року. У рамках четвертого туру Серії А команда Наполі на чолі з Антоніо Конте здобула переконливу перемогу над Кальярі на виїзді.

Наполі продемонстрував свою силу, забивши чотири голи у ворота суперника. Гра завершилася з рахунком 0:4 на користь неаполітанців. Відзначилися Ді Лоренцо, Кварацхелія, Лукаку та Буонджорно, які своїми голами забезпечили команді впевнену перемогу.

Хід матчу

Наполі домінував на полі з перших хвилин, що підтвердив швидкий гол Ді Лоренцо на 18-й хвилині. У другому таймі гості продовжили тиск, і на 66-й хвилині Кварацхелія подвоїв перевагу. Лукаку на 70-й хвилині довів рахунок до 0:3, а остаточну крапку в матчі поставив Буонджорно на 90+4 хвилині.

Кальярі: Скуффет, Дзаппа, Міна, Луперто, Ацці (Зортеа 59), Дейола (Адопо 46), Разван Марін (Макумбу 78), Гаетано (Мутандва 59), Ауджелло, Лувумбо, Пікколі (Паволетті 78).

Наполі: Мерет, Ді Лоренцо, Ррахмані, Буонджорно, Мадзоккі, Лоботка (Гілмор 74), Ангісса, Спінаццола (Олівера 64), Політано (Нерес 81), Кварацхелія (Мактоміней 74), Лукаку (Сімеоне 74).

Міна (Кальярі) отримав жовту картку на 75-й хвилині, а у складі Наполі попередження отримали Лоботка (42′) та Лукаку (57′).

Цитата автора сайту

Висновок автора сайту

“Наполі продовжує демонструвати високий рівень гри, а перемога над Кальярі лише зміцнює їх позиції у верхній частині турнірної таблиці. Команда Антоніо Конте показує, що готова до серйозних викликів у цьому сезоні.”

Джерело: football.ua