Головні Новини

Свіжі новини України та всього Світу

Футбол

Англійська збірна здобула велику перемогу над командою Боснії і Герцеговини у матчі, який був частиною підготовки до Євро-2024.

Впевнена перемога команди Гарета Саутгейта

Збірна Англії, керована Гаретом Саутгейтом, здобула впевнену перемогу у товариському матчі. Матч був частиною підготовки до майбутнього Євро-2024, який відбудеться в Німеччині з 14 червня по 14 липня.

Матч Англія проти Боснії і Герцеговини

У матчі проти команди Боснії і Герцеговини, англійська збірна показала гарний результат. Рахунок був відкритий на 60-ій хвилині завдяки вдалому пенальті Коула Палмера. Проте, команда Гарета Саутгейта не зупинилася на досягнутому.

Завершальний етап матчу

В кінці матчу Трент Александер-Арнольд відповів на передачу Джека Гріліша. На 89-ій хвилині Гаррі Кейн встановив підсумковий результат матчу — 3:0 на користь Англії.

Підсумковий рахунок матчу

Англія — Боснія і Герцеговина 3:0

• Голи: Палмер, 60 (пен.)
  • Трент, 85
  • Кейн, 89

“Цей матч став важливим етапом у підготовці команди до Євро-2024. Впевнена гра англійської збірної показала їх готовність до серйозних випробувань”, – коментує автор сайту.

Висновок автора сайту

Автор сайту підкреслює: “Збірна Англії продемонструвала високий рівень гри. Цей матч став своєрідним тестом для команди перед Євро-2024 і вони його успішно склали”.

Збірна Англії, під керівництвом Гарета Саутгейта, здобула впевнену перемогу у товариському матчі. Цей матч був частиною підготовки до майбутнього Євро-2024, який відбудеться в Німеччині з 14 червня по 14 липня.

Матч проти команди Боснії і Герцеговини виявився успішним для англійської збірної. Рахунок було відкрито на 60-ій хвилині завдяки реалізованому пенальті Коула Палмера. Проте команда Гарета Саутгейта не зупинилася на досягнутому.

Під завісу протистояння Трент Александер-Арнольд відгукнувся на передачу Джека Гріліша. На 89-ій хвилині Гаррі Кейн встановив підсумковий результат матчу — 3:0 на користь Англії.

Голи: Палмер, 60 (пен.), Трент, 85, Кейн, 89